Traducteur Russe
   
Російська
 
Англійська

Українська
ГОЛОВНА 
ПОСЛУГИ  ДОСВІД   ПОСИЛАННЯ 
КОНТАКТИ

 

ЮЛІЯ ДАРРОРТ

 

Перекладач
 
Французька
Англійська

Російська
Українська
Контакти:


Тел.: +33 (0) 5 53 96 64 57
Моб.: +33 (0) 6 66 53 20 91

 

 

Вітаю вас та ласкаво прошу на мій сайт!

Вам потрібен перекладач, котрий володіє водночас Французькою, Англійською, Російською та Українською мовами для вашої професійної або приватної діяльности у Франції або за кордоном?

Ви можете зв’язатися зі мною у зручний для Вас час. Гарантую Вам кваліфіковане перекладацьке обслуговування, в тому числі пов’язане з довготривалими виїздами та виїздами за кордон.

Я народилася в Україні, у Києві, маю диплом викладача Французької та Англійської мов Київського Національного лінгвістичного університету від 1996 року. Українська та Російська є моїми рідними мовами. Це дозволяє мені робити кваліфіковані переклади чотирма мовами.

Маю чималий досвід роботи перекладачем з багатьма французькими та іноземними компаніями різних профілів: консалтингу, банківські інвестиції, будівництва, комерції, технічної сфери, виробництва ліків та косметики.

Мій досвід не обмежується перекладами, а також включає організацію ділових та приватних візитів до Франції та країн СНД. Пропоную Вам ефективну та надійну допомогу щодо організації Вашого візиту.

Якщо Ви маєте бажання вивчати або вдосконалювати свою українську, російську або англійську мову, мій диплом дає мені можливість запропонувати Вам кваліфіковані послуги викладача. Можлива організація індивідуальних та групових курсів у Бьяритці, Ажані та околицях.